Kart Askı İpi Kart Askı İpi  
Anasayfa
     
Kart Askı İpi Fiyatları

Kart askı ipi ürünlerimizi detaylı olarak görmek içim = > Kart askı ipi ürünleri

Kart Askı İpleri Fiyatları firmaların yaka kartlarında, personel kartlarında fuar girişlerinde, toplantılarda v.b. alanlarda kimliği boyuna asmak amacıyla kullanılır. Kart Askı İpi şık görünümüyle farklı bir hava yaratır. 2 cm kart askı ipi ve diğer genişliklerde kart askı ipi üreten firmamız en iyi kaliteyi ve ürünlerde garantiyi sizlere sunuyor. Kart askı ipi modellerimiz ve değişik kart askı ipleri aksesuarları mız için bize ulaşmalısınız. Logo baskılı kart askı ipleri firmanızın logosunu ve veya ünvanınızı yazı şeklinde kart askı iplerine baskı tekniği ile transfer yapıyoruz.Firmamız Karttime Kart ve Bilişim Hizmetleri bu doğrultuda müşterilerimize uygun olan kart askı ipi'ni önererek maksimum faydayı sağlamanızı amaçlamaktadır.

Logo baskılı Personel kartları için kart yoyosu , Personel kartı ipi Fiyat , kart yazıcılar , Kart aksesuarları , Metal yaka kartı çeşitlerirt askı ipleri firmanızın logosunu ve veya ünvanınızı yazı şeklinde kart askı ipleri ne baskı tekniği ile transfer yapıyoruz. Firmamız Karttime Kart ve Bilişim Hizmetleri bu doğrultuda müşterilerimize uygun olan kart askı ipi 'ni önererek maksimum faydayı sağlamanızı amaçlamaktadır.

Personelleriniz için kart askı ipi Fiyatları , Yaka kartı askısı olarak kullanabileceğiniz kart askı ipi modelleri ve kendi dizaynınızı 2 cm ve 1.3 cm olarak kart askı ipi haline getiriyoruz.

Diğer Ürünler Örneklerine Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Personel Kartları | Kart YoyosuKart Yazıcılar | Kart AksesuarlarıMetal Yaka Kartı Çeşitleri

Kart askı ipi üretimi , Kart askı ipleri , Logo baskılı kart askı ipi , Baskılı kart askı ipi çeşitleri, Dokuma kart askı ipi , 2 cm kart askı ipi üretimi , 1.3 cm kart askı ipleri, Dokuma yazılı kart askısı Personel kart askı ipi üretimi, Süplüme baskılı kart askı ipi , Multi baskılı Kart askı ipleri Logo baskılı kart askı ipleri firmanızın logosunu ve veya ünvanınızı yazı şeklinde kart askı iplerine baskı tekniği ile transfer yapıyoruz. Kart askı iplerinde geniş ürün yelpazesini veya kendi işinizden numune çalışmayı anında görebilirsiniz.

 
 
 
   
Back Top